Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Kayseri’nin önde gelen inşaat firmalarından olan Ekal Yapı, kalite ve müşteri memnuniyeti esaslı, bir ticaret ve hizmet anlayışını benimsemiştir. Bu anlayışla Kayseri’de yaptığımız konutlarda kaliteyi sadece inşaatta değil satış ve hizmet süreçlerini de içine alan bütün kurumsal boyutlarda gerçekleştirmeyi hedeflemekteyiz. Bunu sağlamak için projelerimizi gerçekten severek yapıyor, bahane değil çözüm üretiyor, disiplinli ve programlı çalışıyoruz.

Kalite ve hizmet kadar önemli bir diğer husus ise bu unsurları uygun bir maliyet ve fiyatla sunmaktır. Bu kendimizden çok müşterilerimiz için duyduğumuz bir sorumluluk bilincidir.

Müşterilerimizin bize güven duymasını sağlayacak en temel özelliklerin açıklık, şeffaflık ve dürüstlük olduğunun bilincindeyiz. Tüm iş ve hizmetlerimizde bu temel özellikleri korumamız gerektiğinin farkındalığıyla çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

MİSYON

Müşterilerin beklentilerine uygun, kaliteli projeler üretmek ve satış sonrası koşulsuz memnuniyet ilkesiyle hizmet vermek.

VİZYON

Teknolojiyi yakından takip ederek projelerimize entegre etmek, dünya standartlarında kaliteli ve güvenli yaşam alanları oluşturarak bulunduğu bölgeye değer katmak.

TÜM İLANLAR
WhatsApp Destek
Yardıma ihtiyacım var
Merhaba!
Buradan iletişime geçerek hızlı bir şekilde bize ulaşabilirsiniz.
EKAL YAPI